KONTAKT

© 2019 by Eludisainer OÜ

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

Email: kaido@eludisainer.com

​​Tel: +372 511 9861

Eludisainer OÜ

Tartu,

Estonia​

VÕTA MINUGA ÜHENDUST

ISIKSUSETÜÜPIDE ANALÜÜS JA MUDEL

DISC

Kaido Kubri

Kaido Kubri on tegelenud viimased 15 aastat iseenda ja ümbritsevate inimeste käitumist, motivatsiooni, hirmusid ja eesmärke paremini tundma õppida.

Ta kasutab saadud teadmiste paremaks struktureerimiseks ja edasiandmiseks DISC-i mudelit ning on rahvusvaheliselt sertifitseeritud Thomas International’i Thomas-meetodi (DISC mudel) ja sellega seotud vahendite kasutaja.

Tema erinevate inimeste käitumise ja motiveerituse praktiline tundmine baseerub lisaks läbitud koolitustele aastatepikkusel intensiivsel raamatumüügi- ja müügimeeskondade juhtimise kogemusel USAs, paljudel müügi- ja isiksusetüüpide koolitustel ja individuaal-coachingutel Eestis ning igapäevasel tööl sadade erinevate noorte inimestega Eestist, Lätist, Leedust, Poolast ja Slovakkiast.

 

Kaido Kubri

Mida annab DISC Kaidoga?
Lühidalt öeldes - DISCi õppimine koos Kaidoga tõstab hüppeliselt eneseteadlikkust ning samuti viib teiste inimeste mõistmise täiesti uuele tasemele.

Kaido erinevatel DISC koolitustel on viimase 7 aasta jooksul osalenud üle 2400 inimese ja lisaks on Kaido vestelnud üks-ühele coachingutel üle 900 inimesega.

Kõige tavalisem ja enamlevinud tagasiside on, et “Aa, nüüd ma saan aru!!” Aru saadakse paremini nii enda elus olnud isiklikest väljakutsetest kui ka arusaamatustest inimestega enda ümber - olgu siis tegemist elukaaslastega, pereliikmetega, sõpradega, kolleegidega, ülemustega, alluvatega, klientidega.

 

DISC ei ole mingi lõplik tõde ja DISC ei lahenda olukordi inimeste eest ära, sest iga inimene ja iga olukord on unikaalne. Aga DISC annab suuna kätte ja ennekõike süstib lootust, et ületamatutena tunduvad situatsioonid on tegelikult lahendatavad, kui osata neid mõista ja neile õigesti (loe: teadlikumalt) läheneda.

Kaido on olnud DISCi fänn tänaseks üle 10 aasta ja Kaido missiooniks Eestis on suurendada eestlaste tolerantsust ja mõistmist erinevate inimeste suhtes ning õppida nägema ja hindama seda unikaalset väärtust, mida erinevad inimesed kõikvõimalikesse kooslustesse kaasa toovad.

Kuna erinevatest isiksusetüüpidest on enamus inimesi vähemalt midagi juba varem kuulnud, siis Kaido peamine eesmärk on koolituste ja coachingute käigus edasi anda võimalikult palju praktilisi DISC kasutusvõimalusi ja demüstifitseerida seda väliselt nii keerulist isiksusetüüpide maailma.

Koolitustelt ja coachingutelt kasulike teadmiste saamine ei eelda absoluutselt mingeid eelteadmisi. Soovitused on konkreetsed, praktilised, lihtsasti mõistetavad ja koheselt kasutatavad.

 

Coaching

Koolitused

DISC isiksusetüüpide
 meeskonnakoolitus ettevõtetele
3-6 h

DISC meeskonnakoolituse eesmärk on läbi DISC mudeli mõista paremini erinevaid meeskonna liikmeid, parandada suhteid, teineteise mõistmist ja koostööd.

DISC isiksusetüüpide meelelahutuslik koolitus ettevõtetele
3-6 h 

Meelelahutusliku DISC koolituse eesmärk on läbi videode ja eluliste näidete tutvustada erinevaid isiksusetüüpe vabas ja humoorikas vormis.

Stressijuhtimise koolitus
DISC mudeli baasil
3-6 h 

Stressijuhtimise koolitus DISC mudeli baasil õpetab vastavalt isiksusetüübile stressiga paremini toime tulema ja seda juhtima.